Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie

Masz pytania? Zadzwoń

gsm 600 283 017
tel. 74 832 9014

Skype

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Projekty domów | Projekty garaży | Projekty gospodarcze

Witamy Państwa w Wortalu BUDXAP. Na naszych stronach mogą państwo odnaleźć szeroką gamę projektów domów, budynków gospodarczych, garaży, hoteli, pensjonatów. Wortal ten powstał aby pomóc państwu w wyborze właściwego projektu. Odnajdą tu państwo szeroką gamę gotowych projektów domów jednorodzinnych z wielu pracowni projektowych, które w łatwy sposób można porównać między sobą.
więcej ...
Nowe projekty domów jednorodzinnych, garaży, budynków
brzeg dw
na wąską działkę
2580.00 złCena:
Projekt brzeg dw na wąską działkę
Niewielki dom z poddaszem użytkowym. Salon z aneksem kuchennym. Schody na poddasze z salonu. Na poddaszu dwie sypialnie, łazienka i garderoba.
WB-3845 Garaż Hala
tradycyjne
950.00 złCena:
Projekt WB-3845 Garaż Hala tradycyjne
Garaż wolnostojący (segmentowy) z możliwością zabudowy bliźniaczej lub w granicy działki.Zapotrzebowanie energii elektr. 1250 kWh/rok, wysokość wrót 2,1 m.
LMB 27c
tradycyjne
3190.00 złCena:
Projekt LMB 27c tradycyjne
Prosty dom, przekryty dwuspadowym dachem, w którego połacie wnikają zadaszenia wejścia i tarasu ogrodowego. Ich szczyty obite są deskowaniem pojawiającym się również w partiach szczytowych ścian...
Boston 2
tradycyjne
2980.00 złCena:
Projekt Boston 2 tradycyjne
Dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony. Dom jednorodzinny dla 4-5 osób. Na parterze pokój dzienny, kuchnia z jadalnią i wyjściem na zadaszony taras, garaż i...
RSS