Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń


!!UWAGA!!
Ze względów organizacyjnych przed zamówieniem projektu prosimy o kontakt poprzez adres email: kontakt@projekty24.com.pl lub telefonicznie 517 970 199.

Projekt budynku pełniącego funkcję stajni dla koni średnich ZG-73, parterowy, niepodpiwniczony. Program: 8 boksów dla koni średnich, skład słomy i siana. Każdy boks przystosowany jest dla jednego konia.
Bardzo funkcjonalny projekt stajni z ośmioma boksami dla koni średniej wielkości oraz składem słomy i siana. Przebywające w budynku zwierzęta mają zapewnione wygodne, pojedyncze boksy z wyjściem na zewnątrz. Priorytetem konstruktorów było bezpieczeństwo i komfort zwierząt, przy jednoczesnym nacisku na ekonomiczność budowy, która nie powinna zbytnio nadwyrężyć budżetu inwestora.Form budynku cechuje się uniwersalnym, prostokątnym kształtem z dwuspadowym dachem. Zwarta bryła zapobiega powstawaniu mostków termicznych, które przyczyniają się do zwiększonych strat ciepła, zatem prosta konstrukcja jest nie tylko tania w budowie ale i późniejszym użytkowaniu obiektu. Część przeznaczona na skład siana i słomy wyposażona została w dodatkową wentylację, zapewniającą odpowiednią cyrkulacje powietrza w pomieszczeniu.Każdy z ośmiu boksów wyposażony jest wyjście na zewnątrz oraz wygodny dostęp z komunikacji. Znacznym udogodnieniem jest umieszczenie w budynku składu siana i słomy. Prosta forma budynku z łatwością pozwoli na dopasowanie do pozostałych zabudowań działki, co odgrywa szczególną rolę zwłaszcza na terenach atrakcyjnych pod względem krajobrazowym oraz w gospodarstwach agroturystycznych.
parterowy, tradycyjne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z pustaków ceramicznych
Rodzaj dachu:Dach dwuspadowy
Wysokość w kalenicy:5.80 m
Kąt nachylenia dachu:25 °
Powierzchnia użytkowa:149.80 m2
Powierzchnia zabudowy:170.50 m2
Kubatura:837.00 m3
Termin realizacji zamówienia:5-9 dni.
Autor projektu:Ewa Ferfecka-Homola, Marek Lizak
Ocena użytkowników:
0.00
1000.00 Cena:
RZUTY ZG-73 Stajnia 8 koni
Rzuty ZG-73 Stajnia 8 koni
PRZEKROJE ZG-73 Stajnia 8 koni
Przekrój projektu ZG-73 Stajnia 8 koni
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 554 |