Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń


!!UWAGA!!
Ze względów organizacyjnych przed zamówieniem projektu prosimy o kontakt poprzez adres email: kontakt@projekty24.com.pl lub telefonicznie 517 970 199.

Budynek inwentarski, parterowy nie podpiwniczony, ze strychem. Wykonany w technologii tradycyjnej. Kąt nachylenia dachu wynosi 41°. Program: chlewnia, obora, 2 paszarnie.Projekt budynku gospodarczego z zaadaptowanym poddaszem i przeznaczeniem pod obiekt inwentarski. Bez przeszkód można w nim wydzielić chlewnię, oborę lub stajnię, stanowi więc idealne rozwiązanie dla osób pracujących w gospodarstwach rolnych. Bardzo prosta bryła i przekrycie dachem dwuspadowym pozwoli na sprawnie postępującą budowę i ograniczenie kosztów z nią związanych. Zdecydowanym atutem jest doświetlenie wnętrza światłem słonecznym poprzez bardzo dużą liczbę okien w elewacjach, przez co pomieszczenia te są jasne, słoneczne i przyjemne.Bryłę budynku zorganizowano na planie prostokąta i jest ona utrzymana w dość tradycyjnym charakterze. Zwarta forma sprawdzi się w sąsiedztwie gospodarstwa lub domów jednorodzinnych na terenach wiejskich. Swoim wyglądem przypomina nieco budynek mieszkalny, dzięki czemu ładnie wpisze się w każdy krajobraz nie zaburzając jego piękna.Na parterze zaplanowano obszerne pomieszczenie, w którym bez problemu można wydzielić oborę i chlewnię. Dzięki dużej powierzchni, zwierzęta z pewnością będą czuły się komfortowo, a doświetlenie wnętrza poprawi jakość pracy. Ponadto na parterze znalazły się dwie paszarnie oraz niewielki magazyn.Na poddaszu nie wydzielono osobnych pomieszczeń. Zaplanowano tu otwarty strych, który może być wykorzystany do różnych celów np. magazynowych.
parterowy z poddaszem użytkowym, tradycyjne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z betonu komórkowego
Rodzaj dachu:Dach dwuspadowy
Kąt nachylenia dachu:41 °
Powierzchnia użytkowa:267.90 m2
Powierzchnia zabudowy:158.60 m2
Kubatura:822.00 m3
Liczba pokoi:7
Minimalne wymiary działki:Szerokość działki: 18,4 m
Termin realizacji zamówienia:3-5 dni.
Autor projektu:Bogdan Stajszczyk
Orientacyjny koszt budowy:Powyżej 500.000 zł
Kotłownia, Pomieszczenie gospodarcze
Ocena użytkowników:
0.00
1600.00 Cena:
RZUTY ZG-04 Inwentarski
Rzuty ZG-04 Inwentarski
Rzuty ZG-04 Inwentarski
PRZEKROJE ZG-04 Inwentarski
Przekrój projektu ZG-04 Inwentarski
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 554 |