Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń


!!UWAGA!!
Ze względów organizacyjnych przed zamówieniem projektu prosimy o kontakt poprzez adres email: kontakt@projekty24.com.pl lub telefonicznie 517 970 199.

Firma Archigraph
Budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący, niepodpiwniczony. Funkcja: na parterze pokój dzienny z jadalnią i kominkiem, dodatkowy pokój, kuchnia, łazienka, wc, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu trzy sypialnie. garderoba i łazienka.
Przedstawiamy Państwu projekt domu, który samym swoim widokiem, budzi romantyczne skojarzenia, z tak silnie wpojonym w narodową duszę Polaków, obrazem rodowego dworku, siedziby zamieszkałej od pokoleń. Od frontu wita nas wejście pod kolumnami, dodającymi wrażenia solidności i trwałości domu. Jeśli umieścimy dom nieco w głębi działki, stworzymy romantyczne i ciepłe wrażenie zacisznego parku i alejki wśród drzew prowadzącej wprost do gościnnych drzwi naszego domu. Jeśli jeszcze zadbamy o koloryt i dopasowanie roślin tworzących nasz mini park, wejście na nasz teren będzie relaksującą i wymarzoną częścią dnia. W tych zagonionych czasach jakże istotne jest to, do czego wracamy z pracy!
Wnętrze domu także nie rozczaruje naszej rozmarzonej duszy. Strzelający i grzejący przyjemnie kominek doda życia wnętrzu salonu ogrzewając zmarzniętych domowników po powrocie z zimowych spacerów.  Na parterze może zamieszkać starsza, mniej sprawna osoba w specjalnie do tego celu przewidzianym dodatkowym pokoju, sąsiadującym z łazienką i posiadającym tuż obok toaletę. Wygodnie pomyślano usytuowanie kuchni, z której wprost do części jadalnej salonu można łatwo dostarczać smakowite dania. W jadalni aż prosi się o ustawienie pięknego, prawdziwego rodzinnego stołu. Mogą przy nim usiąść wszyscy członkowie rodziny, przyjaciele i znajomi. Tworzyć on będzie niezapomniany klimat rodzinnych i towarzyskich spotkań. W ciepłe dni mogą one być przeniesione wprost do ogrodu; wprost z salonu wyjść przecież można na malowniczy taras. Gdzie lepiej i wygodniej można urządzić grilla?!
Po dniu pełnym wrażeń, radosnych wieczorach i smacznych daniach czas na wypoczynek. Zdrowy sen zapewnią domownikom sypialnie zlokalizowane na poddaszu. Z dala od oczu gości zapewnią intymność i spokój, a wpadające przez okna połaciowe pierwsze promienie słońca dodadzą energii do nowego, pełnego wrażeń dnia, zaś światło gwiazd w nocy ukołysze do snu. Obecność łazienki dodaje pewności tym, którzy w nocy śpią mniej spokojnie.
Ten dom, którego bryła mocno stoi na ziemi, doskonale pasuje do polskiego krajobrazu. Zaspokaja romantyzm duszy niejednego z nas a przecież nic nie traci z funkcjonalności nowoczesnego domu. Trwałość, funkcjonalność i tradycja połączone w jedno - to sztuka, która nie zawsze się udaje, ale tu osiągnęła swoją pełnię.
parterowy z poddaszem użytkowym, tradycyjne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z pustaków ceramicznych
Rodzaj dachu:Dach kopertowy
Wysokość w kalenicy:7.54 m
Kąt nachylenia dachu:35 °
Wysokość pomieszczeń parteru:2.66 m
Powierzchnia połaci:163
Wysokość pomieszczeń poddasza:0.48 / 2.78 m
Powierzchnia całkowita:164.89 m2
Powierzchnia użytkowa:104.01 m2
Powierzchnia zabudowy:114.71 m2
Kubatura:481.82 m3
Liczba pokoi:5
Liczba pokoi na parterze:2
Liczba pokoi na poddaszu:3
Liczba łazienek na parterze:1
Liczba łazienek na poddaszu:1
Liczba kuchni:1
Minimalne wymiary działki:19.85 x 20.50
Termin realizacji zamówienia:3-5 dni.
Autor projektu:arch. arch. Tadeusz Lemański, Krzysztof Lidwin
Orientacyjny koszt budowy:Od 200.000 do 300.000 zł
Kominek
Kotłownia, Pomieszczenie gospodarcze
Projekt dostępny w wersji lustrzanej
Ocena użytkowników:
0.00
2500.00 Cena:
RZUTY Viverone
Rzuty Viverone
Rzuty Viverone
Usytuowanie Viverone
PRZEKROJE Viverone
Przekrój projektu Viverone
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 554 |