Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń
gsm 600 283 017
tel. 74 832 9014
Skype
Skontaktuj się z naszym Projektantem


Firma Z500
Stylistykę projektu domu ZX3 wyróżnia prostota i wysoka estetyka kubicznych form, charakterystyczna dla trendów nowoczesnej architektury. Duże przeszklenia ścian, dach o niskim kącie nachylenia ukryty za attyką czy oryginalne wykusze mocno podkreślają współczesne rozwiązania. Stal na elewacji doskonale komponuje się z ciosanym kamieniem, drewnem egzotycznym i chłodną bielą tynku, gustownie spajając te materiały na zasadzie kontrastu. Nowoczesna bryła budynku , stwarza ciekawe, przestrzenne wnętrza, czekające na aranżację…. Na upalne dni świetnie przyda się zadaszony podcień od strony salonu i kuchni, na którym można zjeść obiad z rodziną lub zrelaksować się po pracy przy pomocy np. lekko procentowego napoju ;). Ruchome żaluzje podcienia są nie tylko ciekawym i nowatorskim elementem wizualnym ale przede wszystkim chronią wnętrze domu przed zbyt intensywnym słońcem oraz czynnikami pogodowymi przez cały rok (deszcze; mocny wiatr; zawiewający śnieg). Suwane żaluzje znajdą zastosowanie również przy ochronie naszej prywatności skutecznie osłaniając przeszklenia salonu.
Wnętrze tego budynku zachowuje najlepsze cechy funkcjonalne domu tradycyjnego ,stanowiąc jednocześnie zwrot ku nowoczesności. Na parterze znajduje się części dzienno-rekreacyjna oraz gospodarcza. Poszczególne aneksy wydzielone są za pomocą akcentów takich jak: dwustronny kominek między salonem i jadalnią czy kuchnia „wyspa” z bufetem. Ścianę między holem można urozmaicić wbudowując np. duże akwarium. Szczególnym atutem jest garaż połączony z domem, co ułatwia komunikację i np. rozpakowywanie zakupów czy bagażu. Garaż przewiduje także dodatkową przestrzeń na kolejne pomieszczenie gospodarcze lub magazynek z niezależnym wyjściem na ogród. Przestrzeń ta może również zostać zaadaptowana jako mini-klub sportowy lub pracownia – a, miejsca postojowe można wykonać jako budynek wolno stojący alternatywnie jako kolejne skrzydło budynku.
Na nasze zdrowie i samopoczucie korzystnie wpłynie domowa sauna, która połączona jest z łazienką. Oczywiście aby dom był praktyczny zaprojektowano także pomieszczenia pomocnicze takie jak garderoba przy wejściu, pralnia oraz spiżarka. Na piętrze przewidziano część sypialno-wypoczynkową . W strefie nocnej znajdują się 3 przestronne sypialnie optymalnie doświetlone - każda z wyjściem na rozległy taras oraz 2 łazienki: ogólnodostępna i prywatna. Zaletę tej części domu stanowi rekreacyjny taras osłonięty pergolą, o powierzchni prawie 75 m2. Taras może zostać wykonany jako „zielony” (o odwróconym układzie warstw) i obsadzony trawnikiem, co pozwoli stworzyć nam - prywatną „zieloną enklawę”. Dom ten świetnie prezentuje się na dużych działkach jaki i w miejskiej zabudowie.Projekt ma wiele indywidualnych cech i zapewne przypadnie szczególnie do gustu osobom odważnym, szukającym funkcjonalnych ale nie oklepanych rozwiązań.Projekt ZX3 można zaliczyć go do grupy domów nowoczesnych.
piętrowy, współczesne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z betonu komórkowego
Rodzaj dachu:Dach płaski
Wysokość w kalenicy:7.20 m
Kąt nachylenia dachu:6 °
Powierzchnia użytkowa:178.50 m2
Powierzchnia zabudowy:173.00 m2
Kubatura:620.00 m3
Garaż / wiata (stanowiska):2
Liczba pokoi:5
Liczba pokoi na parterze:1
Liczba pokoi na poddaszu:4
Liczba łazienek na parterze:1
Liczba łazienek na poddaszu:2
Liczba kuchni:1
Minimalne wymiary działki:23.04 x 21.14 m
Termin realizacji zamówienia:5-9 dni.
Autor projektu:Piotr Zwierzyński
Orientacyjny koszt budowy:Od 300.000 do 500.000 zł
Kominek
Kotłownia, Pomieszczenie gospodarcze
Projekt dostępny w wersji lustrzanej
Ocena użytkowników:
0.00
3670.00 Cena:
RZUTY Projekt Zx3
Rzuty Projekt Zx3
Rzuty Projekt Zx3
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 558 |