Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń
gsm 600 283 017
tel. 74 832 9014
Skype
Skontaktuj się z naszym Projektantem


Firma Z500
Projekt Zx15 jest nowoczesnym i unikatowym domem. Kubiczna bryła, przeszklenia, dach ukryty za attyką , to typowe cechy modernistycznego stylu. Duże narożne okna powodują, że wnętrza są jasne i otwarte na ogród Delikatne i ażurowe zadaszenia osłaniają wejścia i tarasy oraz stanową o unikalności tego budynku.Przy projektowaniu układu pomieszczeń priorytetem była wysoka funkcjonalność z nowoczesnym podejściem do aranżacji.Portal wejściowy z okładziny kamiennej prowadzi do obszernej sieni, w której zlokalizowano schowek i garderobę. Centralny hol stanowi ciąg komunikacyjny parteru, dzieląc go jednocześnie na strefy. Reprezentacyjna i nowoczesna klatka schodowa doświetlona narożnym oknem stanowi główny element holu i zapewnia naturalne doświetlenie wnętrza oraz poczucie przestrzeni i świeżości. Część dzienna stanowi obszerny salon połączony z kuchnią i jadalnią. Z salonu mamy wyjście na osłonięty transparentną pergolą taras, co zapewnia kontakt z przyrodą i ogrodem, a także umożliwia przyjemny relaks w otoczeniu natury, praktycznie nie wychodząc z domu. Kominek w salonie sąsiaduje z pomieszczeniem, które można wykorzystać na nowoczesne instalacje energooszczędne, które obniżą koszty eksploatacji przyczyniając się do zmniejszenia emisji szkodliwych związków do atmosfery.W drugim skrzydle parteru zaprojektowano część gospodarczą z dostępem do garażu oraz pokój, łazienkę.Klatką schodową wchodzimy na piętro, które spełnia przede wszystkim funkcję sypialno- wypoczynkową. Na piętrze znajdziemy trzy jasne i obszerne sypialnie oraz główną łazienkę i garderobę. Duża sypialnia ma osobną łazienkę, garderobę i wyjście taras osłonięty pergolą, Dom Zx15 posiada liczne zakamarki, miejsca na szafy i schowki. Jest idealny dla osób, które lubią przestrzeń i cenią zarówno efekt wizualny jak i funkcjonalny.
Projekt ma wiele indywidualnych cech i przypadnie do gustu osobom odważnym, szukającym funkcjonalnych ale nie oklepanych rozwiązań.
piętrowy, współczesne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z betonu komórkowego
Rodzaj dachu:Dach płaski
Wysokość w kalenicy:8.30 m
Kąt nachylenia dachu:5 °
Powierzchnia użytkowa:265.50 m2
Powierzchnia zabudowy:184.00 m2
Kubatura:804.00 m3
Garaż / wiata (stanowiska):1
Liczba pokoi:5
Liczba pokoi na parterze:2
Liczba pokoi na poddaszu:3
Liczba łazienek na parterze:1
Liczba łazienek na poddaszu:2
Liczba kuchni:1
Minimalne wymiary działki:24.9 x 20.2 m
Termin realizacji zamówienia:5-9 dni.
Autor projektu:Piotr Zwierzyński
Orientacyjny koszt budowy:Od 300.000 do 500.000 zł
Kominek
Kotłownia, Pomieszczenie gospodarcze
Projekt dostępny w wersji lustrzanej
Ocena użytkowników:
0.00
6900.00 Cena:
RZUTY Projekt Zx15
Rzuty Projekt Zx15
Rzuty Projekt Zx15
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 558 |