Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń
gsm 600 283 017
tel. 74 832 9014
Skype
Skontaktuj się z naszym Projektantem


Firma Z500
Projekt domu ZX1 oparty jest na nowoczesnej, kubistycznej bryle - charakterystycznej dla współczesnej idei architektonicznej. Duże przeszklone przestrzenie, dach ukryty za attyką i konstrukcja wychodząca na zewnątrz stanowią elementy dekoracyjne o wysokiej estetyce. Plastyczne połączenie zupełnie różnych materiałów takich jak orzechowe drewno z orzeźwiającą bielą i surowością stali oraz zestawienie ich ze sobą dało ciekawy efekt harmonii i spójności. Jest to dom dla osób wymagających, lubiących wygodę i niekonwencjonalne rozwiązania. Przy projektowaniu układu pomieszczeń priorytetem była wysoka funkcjonalność z nowoczesnym podejściem do aranżacji. Wnętrza są jasne, obszerne, doświetlone licznymi przeszkleniami, wywołują odczucie „świeżości” i przestrzeni. W poziomie parteru udało się stworzyć otwartą i nieskrępowaną przestrzeń, która mimo to zachowuje intymność takich stref, jak wydzielony pokój czy wejście do łazienki - dyskretnie osłonięte ażurową ścianą. Na parterze znajduje się także gabinet, doświetlony bocznymi pasami przeszkleń, tworząc ciekawe i innowacyjne wnętrze. Salon jest duży, doświetlony i dobrze rozplanowany, łatwo go urządzić i znaleźć miejsce nowoczesne meble. Dla miłośników kina domowego wydzielono ścianę na duży TV i multimedia. Szczególnie interesująco prezentować się będą przeszklenia zewnętrzne. Salon połączony jest z kuchnią poprzez otwartą jadalnię i bufet. W kuchni przewidziano wnękę na dużą dwustronną lodówkę. Otwarta kompozycja przestrzenna sprzyja rodzinnej atmosferze, dobrze będą się tu czuć zarówno domownicy, jak i goście. W ciepłe dni można spędzać sympatyczne chwile na tarasie delikatnie osłoniętym transparentną pergolą.
Hol piętra jest otwartą na salon galerią. Zarówno antresola jak i pustka nad salonem przenikają się wzajemnie pogłębiając wrażenia przestrzeni i nowoczesności. Obszerny hol antresoli, z wyjściem na mniejszy taras, można przeznaczyć domową rozrywkę w postaci np. stołu do bilarda lub bardziej tradycyjnej biblioteczkę. Jednak piętro spełnia przede wszystkim funkcję sypialno-wypoczynkową. Mieszczą się tu pokoje sypialne z dużą łazienką, którą na etapie realizacji można podzielić na dwie mniejsze z bezpośrednim wejściem z jednej z sypialni. Niewątpliwą zaletę tej części domu jest taras dostępny z pokoi, osłonięty attyką od zewnątrz, o powierzchni 60m2.Stosując nowoczesne technologie posadzkowe (o odwróconym układzie warstw) taras możne zagospodarować jak mini-ogródek obsadzając posadzkę trawnikiem lub wykańczając częściowo deskami egzotycznymi co pozwoli na komfort porannego zrelaksowania i rześkiego rozpoczęcia dnia. Ciekawym rozwiązaniem jest także górny świetlik w jednym z pokoi oraz boczne pasy przeszkleń- stwarzając niepowtarzalny klimat wnętrza.
Kolejnym atutem jest duży garaż - na dwa samochody z możliwością wydzielenia miejsca na garażowanie łodzi lub sprzętu narciarskiego czy windsurfingowego. Z garażu jest bezpośredni dostęp do domu przez spiżarnię, co ułatwi komunikację i pozwoli rozpakować zakupy.Efektem końcowy poszukiwań architektury „powściągliwej”, a jednocześnie neutralnej będzie paradoksalnie projekt domu wyróżniający się w sąsiedztwie nie tylko detalem, ale i kubistyczną formą. Projekt występuje w wersji w odbiciu lustrzanym.
piętrowy, współczesne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z betonu komórkowego
Rodzaj dachu:Dach płaski
Wysokość w kalenicy:7.57 m
Kąt nachylenia dachu:10 °
Powierzchnia użytkowa:271.10 m2
Powierzchnia zabudowy:236.00 m2
Kubatura:985.50 m3
Garaż / wiata (stanowiska):2
Liczba pokoi:5
Liczba pokoi na parterze:2
Liczba pokoi na poddaszu:3
Liczba łazienek na parterze:1
Liczba łazienek na poddaszu:1
Liczba kuchni:1
Minimalne wymiary działki:31.2 x 20.68 m
Termin realizacji zamówienia:5-9 dni.
Autor projektu:Piotr Zwierzyński
Orientacyjny koszt budowy:Od 300.000 do 500.000 zł
Kominek
Kotłownia, Pomieszczenie gospodarcze
Projekt dostępny w wersji lustrzanej
Ocena użytkowników:
0.00
6470.00 Cena:
RZUTY Projekt Zx1
Rzuty Projekt Zx1
Rzuty Projekt Zx1
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 558 |