Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń
gsm 600 283 017
tel. 74 832 9014
Skype
Skontaktuj się z naszym Projektantem


Firma Z500
Projekt Z86 to dom parterowy przekryty dachem kopertowym z garażem na dwa samochody w bryle. Budynek prezentuje się ciekawie dzięki ciepłym detalom wykończenia elewacji oraz akcentom takim jak klasyczny daszek osłaniający wejście wsparty na słupkach.Przez osłonięte wejścia, usytuowane centralnie na ścianie frontowej dostaniemy się do sieni, w której oprócz szafy wnękowej uda wydzielić się jeszcze miejsce na siedziska. Część dzienną stanowi salon z kuchnią – które przenikają się wzajemnie. Kuchnia usytuowana od frontu zaopatrzona została w spiżarkę. W jadalni, która stanowi integralną część salonu, znalazł się stół z krzesłami, a w dalszej już części, w salonie kompleks wypoczynkowy w zaciszu kominka. Z salonu do ogrodu prowadzą podwójne drzwi balkonowe.Zaprojektowany został tu zadaszony taras – miejsce spotkań towarzyskich, wypoczynku na świeżym powietrzu. Przy jadalni przewidziano miejsce na podręczną i elegancką witrynę z naczyniami.
Z centralnego holu mamy swobodny dostęp do łazienki i mniejszego pomieszczenia gospodarczego, w którym można zrobić pralnię lub zamontować nowoczesny piec CO. Centralne usytuowania komina oraz zaplecze gospodarcze na jego tylnej ścianie pozwolą pokusić się nawet o energooszczędne instalacje kominkowe z płaszczem wodnym.Środkowa część domu została oddzielona od części dziennej małym korytarzem. Dyskretnie wydzielony korytarz umożliwia komunikację do łazienki i dwóch sypialni, z czego jedna wyposażona została w niezależne wyjście na taras. W głównej łazience można wykonać z wannę i natrysk. Dodatkowy pokój można przeznaczyć w miarę potrzeb, na gabinet czy chociażby domową biblioteczką.Poprzez praktyczny schowek, który stanowi rolę śluzy izolującej mieszkanie od garażu można przejść „suchą” nogą do samochodu, co ułatwia rozładowanie zakupów. Na końcu dużego dwustanowiskowego garażu , wydzielone zostało jeszcze przydatne i potrzebne miejsce na pomieszczenie gospodarcze. Z tego pomieszczenia prowadzą drzwi na zewnątrz pod zadaszoną wiatę. Wiata może służyć jako miejsce przechowywania opału lub sprzętu ogrodowego.Niewątpliwe zalety projektu Z86 to – przede wszystkim – rozmieszczenie wszystkich potrzebnych do funkcjonowania pomieszczeń na jednym poziomie (bez potrzeby biegania po schodach). Duży garaż z zapleczem gospodarczym Możliwość wyjścia na ogród przez tylne wyjście. Połączenie ze sobą kuchni, jadalni i salonu wpłynie na wrażenie przestronności podnosząc funkcjonalność podczas urządzania przyjęć rodzinnych. W projekcie przewidziano praktyczne powierzchnie gospodarcze i liczne miejsca na schowki, a szafy oraz garderoby wpłyną na wygodę codziennego użytkowania. Projekt Z86 jest domem ciepłym nie tylko z zewnątrz. Umiejętnie zaaranżowana przestrzeń wpływa na integracje całej rodziny nie naruszając intymności domowników.W podstawowej wersji projektu występuje strop Teriva, który pozwoli w kolejnym etapie inwestycji wykonać schody i w miarę potrzeb zagospodarować strych.
 
parterowy, tradycyjne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z betonu komórkowego
Rodzaj dachu:Dach kopertowy
Wysokość w kalenicy:6.59 m
Kąt nachylenia dachu:35 °
Powierzchnia użytkowa:134.50 m2
Powierzchnia zabudowy:216.20 m2
Kubatura:491.00 m3
Garaż / wiata (stanowiska):2
Liczba pokoi:4
Liczba pokoi na parterze:4
Liczba łazienek na parterze:2
Liczba kuchni:1
Minimalne wymiary działki:27.48 x 21.08 m
Termin realizacji zamówienia:5-9 dni.
Autor projektu:Piotr Zwierzyński
Orientacyjny koszt budowy:Od 300.000 do 500.000 zł
Kominek
Kotłownia, Pomieszczenie gospodarcze
Projekt dostępny w wersji lustrzanej
Ocena użytkowników:
0.00
2570.00 Cena:
RZUTY Projekt Z86
Rzuty Projekt Z86
Usytuowanie Projekt Z86
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 558 |