Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń
gsm 600 283 017
tel. 74 832 9014
Skype
Skontaktuj się z naszym Projektantem


Projekt Z77 jest z założenia parterowym domem z garażem na dwa samochody. Bryła budynku prezentuje się bardzo ciekawie od każdej strony, a poprzez swoje załamania i podcienie nadaje mu, niepowtarzalny charakter i klimat. Wejście do budynku zaakcentowane jest dodatkowym świetlikiem w dachu.
Prosta konstrukcja zapewni swobodę w aranżacji wnętrz lub nawet w przyszłości adaptację poddasza na cele użytkowe. W projekcie Z77 zwrócono szczególną uwagę na praktyczną i funkcjonalną powierzchnię gospodarczą, która umożliwi swobodne rozmieszczenie instalacji energooszczędnych lub zapewni miejsce do przechowywania sprzętu turystycznego.Przez zadaszone wejście wchodzi się do sieni, w której przewidziano miejsce na szafę wnękową. Centralnie zlokalizowany hol łączy się bezpośrednio z przestronnym, widnym salonem.Część dzienną podzielono na strefy. Kuchnia i jadalnia stanowią wraz z salonem jednoprzestrzenne wnętrze. Dodatkowo przy kuchni zaprojektowano bardzo przydatną spiżarnię. Salon może tworzyć otwartą przestrzeń wraz z jadalnia lub może pozostać wydzielony. W salonie zaprojektowany został kominek, który w zimowe wieczory pozwoli domownikom wypocząć w zaciszu domowego ciepła. Dla amatorów kina domowego przewidziano miejsce na sprzęt multimedialny. Przeszklone drzwi z pokoju dziennego prowadzą na zadaszony taras i do ogrodu. Takie rozwiązanie jest zaletą dla osób, które preferują kontakt z przyrodą i mogą się nią cieszyć przez cały rok.Z holu można dostać się poprzez pomieszczenie gospodarcze do garażu, co umożliwi wygodne wniesienie zakupów i rozładowanie samochodu. W części gospodarczej wydzielono również pomieszczenie techniczne z dostępem od zewnątrz poprzez zadaszoną wiatę, którą można przeznaczyć na skład opału lub sprzęt ogrodniczy.Na wprost holu znajduje się korytarz, który oddziela dyskretnie część dzienną od części sypialnej. Przy korytarzu zlokalizowano dwie łazienki i trzy dość duże pokoje. Sypialnie są tej samej wielkości, widne i ustawne posiadają miejsce na obszerne szafy, dzięki którym wszystko znajdzie się na swoim miejscu. Mniejsza łazienka przewidziana została dla części dziennej, większa dla nocnej i w niej warto pomyśleć o wannie z hydromasażem.W projekcie Z77 wszystkie funkcje mieszkalne rozwiązane zostały na parterze. Pokoje są widne z dużym wachlarzem możliwości aranżacyjnych, co łatwo pozwoli dostosować przestrzeń do własnych potrzeb i wymagań.Ukrytą zaletą projektu Z77 jest możliwość adaptacji i wykorzystanie poddasza, w miarę rosnącego zapotrzebowania na powierzchnię. Konstrukcja stropu przewiduje takie rozwiązanie i aby zapewnić optymalną komunikację schody można wykonać w holu. Duże otwarte przestrzenie, dyskretnie podzielone na strefy zapewniają poczucie swobody i przestrzeni, jednocześnie tworząc ciepły domowy klimat.
parterowy, tradycyjne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z betonu komórkowego
Rodzaj dachu:Dach kopertowy
Wysokość w kalenicy:7.15 m
Kąt nachylenia dachu:30 °
Powierzchnia użytkowa:166.30 m2
Powierzchnia zabudowy:261.00 m2
Kubatura:619.00 m3
Garaż / wiata (stanowiska):2
Liczba pokoi:4
Liczba pokoi na parterze:4
Liczba łazienek na parterze:2
Liczba kuchni:1
Minimalne wymiary działki:25.48 x 24.64 m
Termin realizacji zamówienia:5-9 dni.
Autor projektu:Piotr Zwierzyński
Orientacyjny koszt budowy:Od 300.000 do 500.000 zł
Kominek
Kotłownia, Pomieszczenie gospodarcze
Projekt dostępny w wersji lustrzanej
Ocena użytkowników:
0.00
3370.00 Cena:
RZUTY Projekt Z77
Rzuty Projekt Z77
Usytuowanie Projekt Z77
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 558 |