Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń
gsm 600 283 017
tel. 74 832 9014
Skype
Skontaktuj się z naszym Projektantem


Firma Z500
Projekt domu Z63 oparty jest na prostej bryle z bocznym wykuszem przekrytej dwuspadowym dachem. Taki układ dachu umożliwi szybką i niedrogą realizację Elewacje zewnętrzne i wykończenie budynku lekką okładziną klinkierową, stanowi dodatkowy akcent estetyczny. Od frontu bryłę budynku urozmaica balkon nadwieszony nad wejściem z lekką balustradą. Wszystkie te elementy sprawiają, że dom wygląda schludnie i bezpretensjonalnie. Będzie „czuł się” dobrze zarówno w zabudowie miejskiej jak i podmiejskiej.Układ funkcjonalny jest przejrzysty i zoptymalizowany. Dzięki prostej i łatwej w wykonaniu konstrukcji powstało przestronne wnętrze. Środkowa ściana nośna, wydziela strefę dzienną od części komunikacyjnej, którą na parterze tworzy główny hol i klatka schodowa (zaprojektowane tak aby podczas użytkowania nie zakłócać strefy dziennej). Komfort użytkowania tej części domu zapewniają wydzielone miejsca na szafy oraz niezależne pomieszczenie gospodarcze i spiżarka.W pokoju dziennym dzięki zastosowanym przeszkleniom wnętrze jest jasne, dobrze naświetlone i otwarte na ogród. Da to wrażenie przenikania zieleni do wewnątrz domu, co pomoże zachować dobre samopoczucie mieszkańców przez okrągły rok, niezależnie od panującej na zewnątrz pogody. Wykusz powoduje, że w salonie można ciekawie urządzić wnętrze z dostępem do tarasu bocznego lub ogrodowego.
Salon jest dobrze rozplanowany, więc łatwo go urządzimy i znajdziemy miejsce na meble o różnej funkcjonalności. Dla miłośników kina domowego w salonie wydzielono także ścianę na duży TV i multimedia. Przy stole, usytuowanym pomiędzy kuchnią i częścią dzienną, bez problemu usiądzie nawet sześć osób. Kuchnia może pozostać całkowicie otwarta na salon i jadalnię bądź może mieć opcję zamykania poprzez zastosowanie suwanych, szklanych drzwi, które sprytnie ukryją leniuchujące na blacie naczynia i garnki. Pozornie nie dużą powierzchnię kuchni rekompensuje podręczna spiżarka.Dodatkowo na parterze przewidziano powierzchnię, którą można przeznaczyć na gabinet, pokój gościnny lub wykorzystać tą przestrzeń na powiększenie samego salonu.Poddasze przeznaczone jest głównie jako „część nocna”, gdzie każdy z domowników ma do dyspozycji jeden z trzech wygodnych i ustawnych pokoi oraz dużą wspólną łazienkę. Pomieszczenia na poddaszu przewidują tradycyjne okna w ścianach szczytowych oraz miejsca na szafy i schowki.Projekt jest dostępny w wersji lustrzanej oraz może wystąpić w wariancie np. z garażem lub bez wykusza.
 
parterowy z poddaszem użytkowym, na wąską działkę, wolnostojący
Technologia wykonania:Z betonu komórkowego
Rodzaj dachu:Dach dwuspadowy
Wysokość w kalenicy:7.51 m
Kąt nachylenia dachu:35 °
Powierzchnia użytkowa:147.50 m2
Powierzchnia zabudowy:108.30 m2
Kubatura:435.00 m3
Liczba pokoi:5
Liczba pokoi na parterze:2
Liczba pokoi na poddaszu:3
Liczba łazienek na parterze:1
Liczba łazienek na poddaszu:1
Liczba kuchni:1
Minimalne wymiary działki:17.82 x 18.88 m
Termin realizacji zamówienia:5-9 dni.
Autor projektu:Piotr Zwierzyński
Orientacyjny koszt budowy:Od 300.000 do 500.000 zł
Kominek
Kotłownia, Pomieszczenie gospodarcze
Projekt dostępny w wersji lustrzanej
Ocena użytkowników:
0.00
2570.00 Cena:
RZUTY Projekt Z63
Rzuty Projekt Z63
Rzuty Projekt Z63
Usytuowanie Projekt Z63
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 558 |