Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń


!!UWAGA!!
Ze względów organizacyjnych przed zamówieniem projektu prosimy o kontakt poprzez adres email: kontakt@projekty24.com.pl lub telefonicznie 517 970 199.

Firma Archigraph
Budynek mieszkalny jednorodzinny, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym. Funkcja: na parterze salon, gabinet, kuchnia, WC, kotłownia i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu 4 sypialnie, łazienka i garderoba.
Projekt ten w pięknym otoczeniu polskiej wsi wita nas swoim dostojnym ale ciepłym i estetycznym wyglądem. Jego solidna konstrukcja kryje funkcjonalne mieszkanie dla sporej rodziny.
Już od zewnątrz widać przemyślaną kompozycję całości. Garaż stanowi nierozerwalną część domu zaś wejście podkreślają dwie pary kolumn podtrzymujące tympanon. Szlachetność i romantyzm tej kompozycji trudno przecenić. Wchodząc do domu zaskakuje nas przemyślana kompozycja wnętrza parteru. Na wprost schody, po prawej gabinet, po lewej kuchnia połączona z salonem.
W kuchni miejscem jednoczącym rodzinę jest bez wątpienia duży stół, przy którym znajdą miejsce wszyscy domownicy. Romantyczne wieczory z przyjaciółmi można spędzić przy rozpalonym kominku, już to oglądając telewizję, już to oddając się rozrywkom towarzyskim, grom planszowym lub choćby ciekawej rozmowie.
W drugiej części parteru znajdziemy użyteczną przestrzeń zagospodarowaną pod kotłownię i dodatkowe pomieszczenie do celów gospodarczych. Po pracy w ogródku lub w polu znajdzie tam swoje miejsce cały zestaw narzędzi i pomocnych materiałów.
Poddasze to część prywatna domu. Całkowicie ukryta przed oczami gości mieści wygodne sypialnie. Będzie tu można wspaniale odpocząć po ciężkiej pracy, zarówno szukając chwilowego relaksu, jak też gdy chcemy się zdrzemnąć lub przespać zdrowo całą noc. Wieczorem rozgwieżdżone niebo kołysze do snu. Skoro świt budzą domowników pierwsze promienie słońca radośnie przenikające okna połaciowe i zwykłe. O właściwe oświetlenie za ich pomocą również w tym domu zadbano.
Jak widać mamy do czynienia z domem, w którym umiejętnie połączono to co piękne, romantyczne i eleganckie z tym co użyteczne i funkcjonalne. Czy można wyobrazić sobie lepszy pomysł na dom, w którym można zarówno odpocząć jak i znaleźć miejsce na wszystko co potrzebne do pracy?
parterowy z poddaszem użytkowym, tradycyjne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z pustaków ceramicznych
Rodzaj dachu:Dach dwuspadowy
Wysokość w kalenicy:7.72 m
Kąt nachylenia dachu:40 °
Wysokość pomieszczeń parteru:2.66 m
Powierzchnia połaci:203
Wysokość pomieszczeń poddasza:0.75 / 3.01 m
Powierzchnia całkowita:202.44 m2
Powierzchnia użytkowa:165.21 m2
Powierzchnia zabudowy:133.65 m2
Kubatura:656.47 m3
Garaż / wiata (stanowiska):1
Liczba pokoi:6
Liczba pokoi na parterze:2
Liczba pokoi na poddaszu:4
Liczba łazienek na parterze:1
Liczba łazienek na poddaszu:1
Liczba kuchni:1
Minimalne wymiary działki:23,2 x 18,2
Termin realizacji zamówienia:3-5 dni.
Autor projektu:arch. arch. Tadeusz Lemański, Krzysztof Lidwin
Orientacyjny koszt budowy:Od 300.000 do 500.000 zł
Kominek
Kotłownia, Pomieszczenie gospodarcze
Projekt dostępny w wersji lustrzanej
Ocena użytkowników:
0.00
2600.00 Cena:
RZUTY Orvieto
Rzuty Orvieto
Rzuty Orvieto
Usytuowanie Orvieto
PRZEKROJE Orvieto
Przekrój projektu Orvieto
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 554 |