Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń
gsm 600 283 017
tel. 74 832 9014
Skype
Skontaktuj się z naszym Projektantem


Firma Murator

Dom wolno stojący, parterowy, z garażem, z kominkiem.

Projekt niewątpliwie zyska uznanie wśród miłośników domów parterowych. Jest nowoczesny i wygodny. Bryłę urozmaica podcień wejściowy i rozłożysty dach. Plan w kształcie krzyża zapewnia funkcjonalne rozwiązanie przestrzeni i dobry kontakt z otaczającą przyrodą. Dom ma przestronną część mieszkalną oraz duże zaplecze gospodarcze. Wyraźny i proporcjonalny podział wnętrza na trzy części: dzienną, nocną i gospodarczą gwarantuje komfort mieszkania. Wszystkie pomieszczenia są przestronne i ustawne. Atutem projektu jest duży i bardzo jasny pokój dzienny połączony z jadalnią. Dzięki oknom i drzwiom balkonowym wychodzącym na dwie strony świata o każdej porze dnia wpada tu dużo światła. W umiejętnie oddzielonej kuchni przewidziano spiżarnię oraz narożny stół do codziennych posiłków. W projekcie dobrze rozwiązano także kwestię przechowywania rzeczy - w sypialniach, przedsionku i na holu przewidziano miejsca na pojemne szafy wnękowe. Jest też duża, oddzielna garderoba dostępna z korytarza. Zaplecze domu to dwustanowiskowy garaż połączony z domem oraz dwa pomieszczenia gospodarcze (jedno z bezpośrednim wyjściem do ogrodu).

W projekcie określony jest zakres oraz warunki zmian, które mogą zostać wprowadzone bez zgody autora projektu. Są to w szczególności: zaprojektowanie częściowego lub całkowitego podpiwniczenia budynku, dostawienie lub powiększenie istniejącego garażu, zastosowanie innych materiałów budowlanych na konstrukcję budynku (ściany, stropy), przesunięcie okien na elewacji, zmiana usytuowania ścian działowych i drzwi wewnętrznych, zmiana materiałów wykończenia wewnętrznego oraz materiałów i urządzeń instalacyjnych. Inne zmiany mogą być dokonane wyłącznie za zgodą autora projektu (BUDXAP pośredniczy w uzyskaniu zgody, zgody wydawane są bezpłatnie). Wszystkie zmiany muszą być wprowadzone przez uprawnionego projektanta.

parterowy, tradycyjne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z pustaków ceramicznych
Ocena:3.75
Rodzaj dachu:Dach kopertowy
Wysokość w kalenicy:6.40 m
Kąt nachylenia dachu:30 °
Wysokość pomieszczeń parteru:2.70 m
Powierzchnia całkowita:194.10 m2
Powierzchnia użytkowa:155.90 m2
Powierzchnia zabudowy:262.60 m2
Kubatura:729.20 m3
Garaż / wiata (stanowiska):2
Liczba pokoi:4
Liczba kuchni:1
Minimalne wymiary działki:25,8 x 28,0 m
Wymagane wymiary działki:26,5 x 28,0 m
Termin realizacji zamówienia:3-5 dni.
Autor projektu:arch. Małgorzata Cybulska-Marks
Kominek
Kotłownia, Pomieszczenie gospodarcze
Projekt dostępny w wersji lustrzanej
Ocena użytkowników:
3.75
2590.00 Cena:
RZUTY M29 Dobra decyzja
Rzuty M29 Dobra decyzja
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 558 |