Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń
gsm 600 283 017
tel. 74 832 9014
Skype
Skontaktuj się z naszym Projektantem


Projekt budynku usługowo-mieszkalnego, mogący pełnić funkcję sklepu przemysłowego z biurami oraz gabinetem kosmetycznym K-33, piętrowy, bez podpiwniczenia i bez garażu. Program: sklep przemysłowy z zapleczem socjalnym i magazynowym, gabinet kosmetyczny z zapleczem sanitarno-socjalnym, 4 pomieszczenia biurowe z zapleczem socjalno-sanitarnym, 2 mieszkania: salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienka.
Projekt wielofunkcyjnego budynku, mogącego pełnić rolę zarówno sklepu, jak i przestrzeni biurowej oraz mieszkalnej. Elementem wyróżniającym się na pierwszy rzut oka jest ciekawy dach, przypominający tradycyjne dachy mansardowe, w który tchnięto nowoczesne spojrzenie na klasyczne rozwiązania architektoniczne. Umieszczenie okien w dolnej połaci stanowi dodatkowe urozmaicenie, dodatkowo podkreślone przez ciekawą okładzinę z blachy. Główną zaletą budynku jest jego elastyczność, dzięki czemu można go dostosować do swoich potrzeb, tworząc zarówno przestrzeń prywatną, jak i publiczną.
Stosunkowo prosta forma z zaledwie jednym wysunięciem w elewacji ogrodowej, została wzbogacona przez ciekawą połać dachową. Detale architektoniczne nawiązujące zarówno do rozwiązań tradycyjnych, jak i nowoczesnych, doskonale ze sobą korespondują, podkreślając niecodzienny charakter obiektu. Budynek idealnie nadaje się do budowy w przestrzeni zarówno miejskiej, jak i poza miastem.
Parter tworzy duża przestrzeń otwarta, idealna do stworzenia sklepu oraz mniejsze pomieszczenia wspomagające jego działanie. Tuż obok niego zaplanowano gabinet kosmetyczny, który można przekształcić np. w salon fryzjerski. Przestrzeń ekspozycyjną sklepu i gabinetu wspomagają magazyny, pomieszczenia socjalne i toalety. Cała powierzchnia parteru jest więc bardzo elastyczna do kształtowania. Do ciekawych, kompleksowych rozwiązań może należeć stworzenie drogerii wraz z gabinetem kosmetycznym i salonem fryzjerskim.
Poddasze tworzą wydzielone pomieszczenia mieszkalne i biurowe. Mieszkania są stosunkowo niewielkie, jednak spełniają wszystkie funkcje potrzebne do wygodnego życia. Dobrym pomysłem może się okazać przekształcenie poddasza w całości na biuro, co ułatwi organizację przestrzeni i nie będzie zakłócało życia mieszkańcom budynku.
ZAWARTOŚĆ PROJEKTU:
- projekt architektoniczny budowlany
- projekt konstrukcyjny budowlany
- projekt budowlany wewnętrznych instalacji sanitarnych (c.o, wod-kan, wentylacja mechaniczna sklepu, hydranty p.poż., projekt kotłowni)
- projekt budowlany wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz instalacji odgromowej (w tym m.in: p.poż. wyłącznik prądu, oświetlenie, awaryjne oświetlenie ewakuacyjne)
- opinie rzeczoznawców: BHP, Sanepid, P.poż. dotyczące rozwiązań zastosowanych wewnątrz budynku
- przedmiar robót budowlanych
- zgoda na zmiany w projekcie
UWAGA: opcja zakupu projektu wyłącznie przelew na konto bankowe
piętrowy, tradycyjne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z pustaków ceramicznych
Rodzaj dachu:Dach kopertowy
Wysokość w kalenicy:9.10 m
Kąt nachylenia dachu:19 / 67 °
Powierzchnia użytkowa:457.00 m2
Powierzchnia zabudowy:269.30 m2
Kubatura:2121.60 m3
Liczba pokoi:32
Liczba łazienek na parterze:2
Liczba łazienek na poddaszu:4
Liczba kuchni:3
Minimalna szerokość działki:20
Termin realizacji zamówienia:5-9 dni.
Autor projektu:Ewa Ferfecka-Homola Jaromir Mruk Łukasz Szczepaniak
Orientacyjny koszt budowy:Powyżej 500.000 zł
Kotłownia, Pomieszczenie gospodarcze
Projekt dostępny w wersji lustrzanej
Ocena użytkowników:
0.00
6500.00 Cena:
RZUTY K-33 Sklep Biuro Budynek usługowo-mieszkalny
Rzuty K-33 Sklep Biuro Budynek usługowo-mieszkalny
Rzuty K-33 Sklep Biuro Budynek usługowo-mieszkalny
PRZEKROJE K-33 Sklep Biuro Budynek usługowo-mieszkalny
Przekrój projektu K-33 Sklep Biuro Budynek usługowo-mieszkalny
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 558 |