Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń
gsm 600 283 017
tel. 74 832 9014
Skype
Skontaktuj się z naszym Projektantem


Projekt budynku usługowego K-32 (apteka, przestrzeń biurowa do zagospodarowania), piętrowy, bez podpiwniczenia. Program:
parter: apteka z salą ekspedycyjną i zapleczem sanitarnym, socjalnym, magazynowym, zmywalnia, izba recepturowa, kotłownia gazowa
Piętro: przestrzeń biurowa do zagospodarowania, zaplecze sanitarne i socjalne.
Projekt budynku usługowego o bardzo modernistycznym charakterze. Bryła w kształcie prostopadłościanu przekryta stropodachem wyraża najnowsze tendencje architektoniczne, chwalone na całym świecie. Konstrukcja budynku pozwoliła na stworzenie na parterze poszczególnych pomieszczeń usługowych, a na piętrze otwartą przestrzeń biurową. Elewacje obiektu są bardzo nowoczesne - posiadają dużą liczbę przeszkleń oraz nowatorskie materiały wykończeniowe, podkreślające styl całego założenia. Projekt idealnie sprawdzi się w dużych miastach w otoczeniu budynków o modernistycznym charakterze.
Bryła jest bardzo prosta co wynika z nowoczesnego stylu obiektu. Dach płaski ze ścianką attykową jeszcze bardziej podkreśla charakter, a duże przeszklenia wpuszczają do pomieszczeń mnóstwo światła, co w przestrzeni miejskiej jest niezwykle istotne. Do ważnych kwestii należy też umożliwienie dostępu na stropodach z zewnątrz budynku za pomocą drabinki umieszczonej w środku elewacji bocznej. Cała przestrzeń jest niezwykle funkcjonalna i zorganizowana myślą o wygodzie pracy.
Na parterze zaplanowano wiele pomieszczeń pełniących różne funkcje - usługowe, socjalne, biurowe i komunikacyjne. Główne wejście do budynku zorganizowane w elewacji frontowej otwiera się na węzeł komunikacyjny prowadzący na piętro oraz salę ekspedycyjną służącą jako apteka tuż za przedsionkiem. Dostęp do niej jest również umożliwiony przez wejście w elewacji bocznej. W tylnej części zorganizowano dwa magazyny leków - w tym jeden umieszczony pod schodami. Ponadto znajduje się tu kotłownia, archiwum oraz inne pomieszczenia np. socjalne z kącikiem kuchennym, komora przyjęć, toaleta itd.
Na piętrze utworzono obszerną przestrzeń biurową, w której bez problemu można wydzielić osobne pomieszczenia lub pozostawić ją otwartą. Dla komfortu pracowników zorganizowano tu również łazienkę z dwoma toaletami oraz pomieszczenie socjalne z zapleczem kuchennym. Cała przestrzeń jest doskonale doświetlona dzięki dużym przeszkleniom w trzech elewacjach.
ZAWARTOŚĆ PROJEKTU:
- projekt architektoniczny budowlany
- projekt konstrukcyjny budowlany
- projekt budowlany wewnętrznych instalacji sanitarnych (c.o, wod-kan, gaz, wentylacja mechaniczna parteru i piętra, hydranty p.poż., projekt kotłowni)
- projekt budowlany wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz instalacji odgromowej (w tym m.in: p.poż. wyłącznik prądu, awaryjne oświetlenie ewakuacyjne)
- opinie rzeczoznawców: BHP, Sanepid, P.poż. dotyczące rozwiązań zastosowanych wewnątrz budynku
- przedmiar robót budowlanych (pełne zestawienie materiałów budowlanych)
- zgoda na zmiany w projekcie
UWAGA: opcja zakupu projektu wyłącznie przelew na konto bankowe
piętrowy, współczesne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z pustaków ceramicznych
Rodzaj dachu:Dach płaski
Wysokość w kalenicy:8.90 m
Kąt nachylenia dachu:5 °
Powierzchnia użytkowa:336.70 m2
Powierzchnia zabudowy:202.80 m2
Kubatura:1775.20 m3
Liczba pokoi:20
Minimalna szerokość działki:17
Termin realizacji zamówienia:5-9 dni.
Autor projektu:Ewa Ferfecka-Homola Łukasz Szczepaniak Anna Tenerowicz
Orientacyjny koszt budowy:Powyżej 500.000 zł
Kotłownia, Pomieszczenie gospodarcze
Projekt dostępny w wersji lustrzanej
Ocena użytkowników:
0.00
7000.00 Cena:
RZUTY K-32 Apteka Sklep Budynek usługowy
Rzuty K-32 Apteka Sklep Budynek usługowy
Rzuty K-32 Apteka Sklep Budynek usługowy
PRZEKROJE K-32 Apteka Sklep Budynek usługowy
Przekrój projektu K-32 Apteka Sklep Budynek usługowy
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 558 |