Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń
gsm 600 283 017
tel. 74 832 9014
Skype
Skontaktuj się z naszym Projektantem


Projekt budynku gastronomicznego z zapleczem noclegowym, pełniący funkcję domu weselnego lub restauracji K-26, parterowy z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia. Program: sala bankietowa dla 180 osób, kuchnia, zaplecze kuchenne, zaplecze sanitarne, zaplecze socjalne, zaplecze magazynowe, 14 pokoi noclegowych z łazienkami, apartament z aneksem kuchennym oraz pokojem i łazienką, kotłownia.
Komercyjny budynek z poddaszem użytkowym o prostym rzucie i tradycyjnej technologii wykonania. Idealny do przeznaczenia go na obiekt gastronomiczny z zapleczem noclegowym. Wyróżnia się umieszczeniem w połaci dachu dużej liczby lukarn, które urozmaicają całość formy i powiększają przestrzeń pokoi na poddaszu. Wydłużona bryła pozwoli zarówno na budowę obiektu na wąskiej działce, jak i doskonałą organizację przestrzeni wokół niego. Jest utrzymany w charakterze tradycyjnego dworku ze względu na rodzaj użytych detali architektonicznych i dachowi naczółkowemu.
Bryła budynku jest bardzo prosta w rzucie co korzystnie wpłynie na koszt budowy i późniejszą eksploatację. Wejście do niego jest bardzo reprezentacyjne - zadaszone poprzez balkon na piętrze, wsparty czterema smukłymi kolumienkami. Szesnaście lukarn w połaci dachu doskonale podkreśli charakter obiektu, który został zaprojektowany w symetryczny sposób.
Na parterze stworzono między innymi dużą salę bankietową, która jest przestrzenią otwartą i doświetloną z dwóch stron. Tuż przy wejściu zorganizowano szatnię oraz węzeł sanitarny, w tym toaletę dla osób niepełnosprawnych. Z tyłu obiektu umieszczono zaplecze, które tworzą: kuchnia, magazyny, pomieszczenie socjalne oraz kotłownia dostępna z zewnątrz budynku, dzięki utworzeniu do niej dodatkowego wejścia.
Na poddaszu zaplanowano aż czternaście dwuosobowych pokoi noclegowych z prywatnymi łazienkami. Znajduje się tu również wyodrębniona strefa mieszkalna, na którą składa się salon z aneksem kuchennym i wyjściem na reprezentacyjny balkon, łazienka oraz pokój. Na poddaszu zorganizowano dodatkowo magazyny oraz pomieszczenie socjalne.
ZAWARTOŚĆ PROJEKTU:
- projekt architektoniczny budowlany
- projekt konstrukcyjny budowlany
- projekt budowlany wewnętrznych instalacji sanitarnych (c.o, wod-kan, gaz, wentylacja mechaniczna kuchni, wentylacja wywiewna sali bankietowej, hydranty p.poż., projekt kotłowni)
- projekt budowlany wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz instalacji odgromowej (w tym m.in: p.poż. wyłączniki prądu, oświetlenie awaryjne, zestawienie mocy)
- opinie rzeczoznawców: BHP, Sanepid, P.poż. dotyczące rozwiązań zastosowanych wewnątrz budynku
- kosztorys inwestorski z przedmiarem robót budowlanych
- zgoda na zmiany w projekcie
UWAGA: opcja zakupu projektu wyłącznie przelew na konto bankowe
parterowy z poddaszem użytkowym, tradycyjne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z betonu komórkowego
Rodzaj dachu:Dach dwuspadowy
Wysokość w kalenicy:10.60 m
Kąt nachylenia dachu:35 °
Powierzchnia użytkowa:827.60 m2
Powierzchnia zabudowy:490.00 m2
Kubatura:3727.90 m3
Liczba pokoi:39
Liczba kuchni:2
Minimalna szerokość działki:22
Termin realizacji zamówienia:5-9 dni.
Autor projektu:Ewa Ferfecka-Homola Łukasz Szczepaniak
Kominek
Kotłownia, Pomieszczenie gospodarcze
Projekt dostępny w wersji lustrzanej
Ocena użytkowników:
0.00
15000.00 Cena:
RZUTY K-26 Dom weselny Pensjonat Hotel
Rzuty K-26 Dom weselny Pensjonat Hotel
Rzuty K-26 Dom weselny Pensjonat Hotel
PRZEKROJE K-26 Dom weselny Pensjonat Hotel
Przekrój projektu K-26 Dom weselny Pensjonat Hotel
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 558 |