Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń
gsm 600 283 017
tel. 74 832 9014
Skype
Skontaktuj się z naszym Projektantem


Projekt budynku hotelowo - gastronomicznego pełniący funkcję pensjonatu K-20C, piętrowy z poddaszem nieużytkowym (do adaptacji), podpiwniczony. Program: sala konsumpcyjna, sala barowa, kuchnia, zaplecze kuchenne, zaplecze socjalne, zaplecze sanitarne, zaplecze magazynowe, recepcja, 16 pokoi dwuosobowych z łazienkami, jeden pokój dla osoby niepełnosprawnej, sala bilardowa, siłownia, sauna, solarium, kotłownia.
Projekt budynku przeznaczonego pod pensjonat o tradycyjnym charakterze, doskonale wpisującym się w tereny górskie. Swoim wyglądem przypomina nieco styl zakopiański, potraktowany w sposób bardziej nowoczesny. Maksymalne zagospodarowanie przestrzeni pozwoli na budowę obiektu pełniącego zarówno funkcję mieszkalną, gastronomiczną, jak i rekreacyjną. Dzięki możliwemu zagospodarowaniu poddasza budynek może zostać powiększony o dodatkowe 320 m2, co pozwoli na przyjmowanie większej liczby gości i wiąże się z dodatkowym zyskiem.
Bryła budynku jest bardzo zgrabna. Połać dachowa sprawia wrażenie zespolonej z przenikających się osobnych zadaszeń, dzięki czemu forma została wyraźnie urozmaicona. Wygląd elewacji może zostać podkreślony, dzięki odpowiednim materiałom wykończeniowym, nawiązującym do charakteru otoczenia. Wydłużona bryła obiektu pozwoli na organizację reprezentacyjnej strefy zewnętrznej przed budynkiem, dodatkowo podkreślającej styl.
W podpiwniczeniu budynku zorganizowano pomieszczenia gospodarcze, idealne do przechowywania np. sprzętów, narzędzi, środków czystości. Zaprojektowano tu też salę bilardową, w której można zorganizować zaplecze telewizyjne lub kącik zabaw dla dzieci. Dzięki specjalnej studzience, wnętrze to jest doświetlone światłem dziennym. Po drugiej stronie zaplanowano inne pomieszczenia rekreacyjne np. saunę i solarium z węzłem sanitarnym i przebieralniami.
Na parterze utworzono pokoje mieszkalne z prywatnymi łazienkami, recepcję, pomieszczenia gastronomiczne oraz zaplecze dla pracowników. W restauracji wydzielono miejsce na bar oraz zapewniono wygodne połączenie z kuchnią i magazynami. Po prawej stronie od wejścia zaplanowano natomiast pięć pokoi, w tym jeden dla osoby niepełnosprawnej. Dzięki temu pensjonat z pewnością zyska dobrą opinię.
Pierwsze piętro tworzy dwanaście pokoi z prywatnymi łazienkami oraz zaplecze na środki czystości. Pokoje są niezwykle wygodne, wyposażone w dwa miejsca noclegowe, a łazienka w każdym z nich pozwala na lepsze zachowanie prywatności i podnosi rangę pensjonatu.
Poddasze w tej wersji projektu nie jest zaadaptowane, jednak istnieje możliwość przystosowania go i powiększenia przestrzeni użytkowej o dodatkowe 320m2. Dodatkowe dziewięć pokoi z pewnością wpłynie na ogólny zysk hotelu.
ZAWARTOŚĆ PROJEKTU:
- projekt architektoniczny budowlany
- projekt konstrukcyjny budowlany
- projekt budowlany wewnętrznych instalacji sanitarnych (c.o, wod-kan, gaz, wentylacja mechaniczna nawiewno - wywiewna kuchni, hydranty przeciw pożarowe wewnętrzne, projekt kotłowni)
- projekt budowlany wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz instalacji odgromowej (w tym m.in: p.poż. wyłączniki prądu, oświetlenie, oświetlenie ewakuacyjne, klapa dymowa sterowana za pomocą czujek dymowych)
- opinie rzeczoznawców: BHP, Sanepid, P.poż. dotyczące rozwiązań zastosowanych wewnątrz budynku
- przedmiar robót budowlanych (pełne zestawienie materiałów budowlanych)
- zgoda na zmiany w projekcie
UWAGA: opcja zakupu projektu wyłącznie przelew na konto bankowe
piętrowy podpiwniczony, tradycyjne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z pustaków ceramicznych
Rodzaj dachu:Dach dwuspadowy
Wysokość w kalenicy:11.76 m
Kąt nachylenia dachu:40 °
Powierzchnia użytkowa:1015.60 m2
Powierzchnia zabudowy:416.50 m2
Kubatura:4690.90 m3
Liczba pokoi:80
Liczba kuchni:1
Minimalna szerokość działki:22
Termin realizacji zamówienia:5-9 dni.
Autor projektu:Ewa Ferfecka-Homola Jaromir Mruk
Piwnica
Kotłownia, Pomieszczenie gospodarcze
Projekt dostępny w wersji lustrzanej
Ocena użytkowników:
0.00
13000.00 Cena:
RZUTY K-20C Pensjonat Hotel
Rzuty K-20C Pensjonat Hotel
Rzuty K-20C Pensjonat Hotel
Rzuty K-20C Pensjonat Hotel
Rzuty K-20C Pensjonat Hotel
PRZEKROJE K-20C Pensjonat Hotel
Przekrój projektu K-20C Pensjonat Hotel
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 558 |