Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń
gsm 600 283 017
tel. 74 832 9014
Skype
Skontaktuj się z naszym Projektantem


Projekt budynku gastronomicznego z zapleczem noclegowym, pełniący funkcję domu weselnego K-18C, parterowy z poddaszem użytkowym), częściowo podpiwniczony. Program: sala bankietowa dla 100 osób, kuchnia, zaplecze kuchenne, zaplecze sanitarne, zaplecze socjalne, zaplecze magazynowe, 13 pokoi noclegowych z łazienkami, kotłownia.
Projekt budynku o przeznaczeniu gastronomicznym z wydzielonymi miejscami noclegowymi na poddaszu użytkowym. Oparcie konstrukcji dolnej kondygnacji na słupach pozwoliło na stworzenie przestronnej sali restauracyjnej, doskonale doświetlonej przez duże okna w elewacjach. Budynek doskonale sprawdzi się również przy organizacji wesel i z pewnością przypadnie do gustu każdej młodej parze. Istnieje możliwość zastosowania w nim nowoczesnych technologii np. zamontowanie kolektorów słonecznych, pozyskujących darmową energię. Dzięki temu utrzymanie obiektu będzie mniej kosztowne i wpłynie na ochronę środowiska.
Bryła budynku nie jest zbyt skomplikowana. Jedyne wysunięcie stanowi osiowe wejście, dzięki czemu obiekt będzie ekonomiczny i łatwy w organizacji wnętrza. Dzięki niekrzykliwemu charakterowi, minimalistycznemu wyglądowi elewacji i dwuspadowemu dachowi, będzie możliwe dowolne kreowanie przestrzeni wokół obiektu i wpisanie się w krajobraz. Obiekt sprawdzi się w spokojnym otoczeniu podmiejskim, również w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.
Budynek zaprojektowano jako częściowo podpiwniczony z kotłownią w tej strefie. W razie potrzeb przestrzeń można powiększyć poprzez całościowe podpiwniczenie, które umożliwi organizację większych magazynów i schowków.
Na parterze wydzielono strefę otwartą na salę restauracyjną lub taneczną i zaplecze oddzielone za pomocą korytarza i drzwi. Dzięki temu goście nie będą narażeni na często panujący zgiełk w części kuchennej. Zaplanowano tu obszerną kuchnię, zmywalnię, magazyny i pomieszczenie socjalne dla pracowników. Toalety dla gości są dostępne tuż przy wejściu do obiektu.
Na poddaszu zorganizowano strefę noclegową. Tworzy ją trzynaście pokoi dwu lub trzyosobowych, każdy z prywatną łazienką. Znajdują się tu ponadto magazyny oraz hall z możliwością wydzielenia kącika telewizyjnego i wypoczynkowego.
ZAWARTOŚĆ PROJEKTU:
- projekt architektoniczny budowlany
- projekt konstrukcyjny budowlany
- projekt budowlany wewnętrznych instalacji sanitarnych (c.o, wod-kan, gaz, wentylacja mechaniczna kuchni, wentylacja nawiewno - wywiewna sali bankietowej, hydranty p.poż., projekt kotłowni, instalacja solarna)
- projekt budowlany wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz instalacji odgromowej (w tym m.in: p.poż. wyłączniki prądu, oświetlenie awaryjne, zestawienie mocy)
- opinie rzeczoznawców: BHP, Sanepid, P.poż. dotyczące rozwiązań zastosowanych wewnątrz budynku
- zestawienie materiałów budowlanych
- zestawienie elementów więźby dachowej
- zgoda na zmiany w projekcie

parterowy z poddaszem podpiwniczony, tradycyjne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z betonu komórkowego
Rodzaj dachu:Dach dwuspadowy
Wysokość w kalenicy:8.84 m
Kąt nachylenia dachu:35 °
Powierzchnia użytkowa:558.40 m2
Powierzchnia zabudowy:348.00 m2
Kubatura:2361.50 m3
Liczba pokoi:33
Liczba łazienek na parterze:4
Liczba łazienek na poddaszu:13
Liczba kuchni:1
Minimalna szerokość działki:24
Termin realizacji zamówienia:5-9 dni.
Autor projektu:Ewa Ferfecka-Homola Jaromir Mruk Łukasz Szczepaniak
Orientacyjny koszt budowy:Powyżej 500.000 zł
Piwnica
Kotłownia, Pomieszczenie gospodarcze
Projekt dostępny w wersji lustrzanej
Ocena użytkowników:
0.00
10000.00 Cena:
RZUTY K-18C Restauracja Dom weselny Hotel
Rzuty K-18C Restauracja Dom weselny Hotel
Rzuty K-18C Restauracja Dom weselny Hotel
Rzuty K-18C Restauracja Dom weselny Hotel
PRZEKROJE K-18C Restauracja Dom weselny Hotel
Przekrój projektu K-18C Restauracja Dom weselny Hotel
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 558 |