Wyszukiwarka

Rodzaj Obiektu
Firma
Nazwa projektu
Powierzchnia użytkowa od
do
Zaawansowane wyszukiwanie
Promocje
W krajobrazie na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
W krajobrazie na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2
Z tarasem na stoku
3490.00 zł
1900.00 zł
Z tarasem na stoku
energooszczędny
Powierzchnia domu: 0.00 m2

Każdy projekt może być dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie. Zakres zmian możesz zgłosić podczas zamawiania projektu w polu uwagi.

Masz pytania? Zadzwoń
gsm 600 283 017
tel. 74 832 9014
Skype
Skontaktuj się z naszym Projektantem


!!UWAGA!!
Ze względów organizacyjnych sprzedaż projektów wstrzymana od 16.09.2020 do 30.09.2020

Projekt K-70 to jeden z naszych nowych projektów komercyjnych. Jest to projekt domu weselnego, z dwoma dużymi salami bankietowymi i pokojami gościnnymi na poddaszu. Program użytkowy: 2 sale bankietowe (na 100 i 40 osób) na parterze, sala konsumpcyjna (na 100 osób) i sala taneczna na poddaszu, kuchnia, zaplecze kuchenne, zaplecze socjalne, zaplecze sanitarne, zaplecze magazynowe, 2 pokoje gościnne z łazienkami, kotłownia gazowa. Doskonały dla inwestorów, którzy myślą o stworzeniu dużego domu weselnego, w którym mogłyby się odbywać dwie imprezy jednocześnie. Architektura budynku jest tradycyjna z kilkoma miłymi dla oka detalami jak podparty na dwóch kolumnach daszek nad głównym wejściem do budynku.Bryła budynku jest prosta. W elewacji frontowej lekko do tyłu cofnięta jest część, w której zaprojektowaliśmy dwie sale bankietowe. Są one połączone schodami, które prowadzą od elewacji bocznej aż na poddasze od strony elewacji ogrodowej. Obydwie sale są doskonale doświetlone, dzięki dużej liczbie przeszkleń. Z drugiej strony budynku w elewacji bocznej zaprojektowaliśmy mały balkon, na który mogą wyjść goście bawiący się w małej sali bankietowej. Budynek przykrywa wielospadowy dach, w którym zainstalowaliśmy kilka par okien połaciowych. Projekt do realizacji potrzebuje działki o szerokości 26.20 m.Wchodząc przez główne wejście mamy schody na poddasze, szatnię dla gości oraz łazienki. Idąc korytarzem w lewo dotrzemy do małej sali bankietowej, a w prawo do dużej. Z tyłu budynku za małą salą jest zaplecze dla personelu, kuchnia wraz z wszystkimi niezbędnymi pomieszczeniami towarzyszącymi oraz pomieszczenia magazynowo - techniczne.Na poddaszu zaprojektowaliśmy dwa pokoje gościnne, pomieszczenie socjalne dla pracowników, węzeł sanitarny dla gości i personelu, wentylatornię, dużą salę bankietową i mniejszą salę taneczną.
ZAWARTOŚĆ PROJEKTU: 
- projekt architektoniczny budowlany 
- projekt konstrukcyjny budowlany
- projekt budowlany wewnętrznych instalacji sanitarnych (c.o, wod-kan, gaz, wentylacja mechaniczna nawiewno - wywiewna kuchni, wentylacja mechaniczna nawiewno - wywiewna z rekuperacją sali bankietowych, hydranty przeciwpożarowe wewnętrzne, )
- projekt budowlany wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz instalacji odgromowej
- zestawienie materiałów budowlanych
- zestawienie elementów więźby dachowej
- zgoda na zmiany w projekcie

parterowy z poddaszem użytkowym, tradycyjne, wolnostojący
Technologia wykonania:Z betonu komórkowego
Rodzaj dachu:Dach dwuspadowy
Wysokość w kalenicy:10.55 m
Kąt nachylenia dachu:30 °
Powierzchnia użytkowa:799.93 m2
Powierzchnia zabudowy:460.50 m2
Kubatura:3433.30 m3
Termin realizacji zamówienia:9-14 dni.
Autor projektu:Ewa Ferfecka-Homola, Jaromir Mruk
Ocena użytkowników:
0.00
12000.00 Cena:
RZUTY K-70 Dom weselny Restauracja
Rzuty K-70 Dom weselny Restauracja
Rzuty K-70 Dom weselny Restauracja
PRZEKROJE K-70 Dom weselny Restauracja
Przekrój projektu K-70 Dom weselny Restauracja
wstecz ...
«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 107 |