Rodzina na swoim


NA START – DOM Z DOPŁATĄ
wspieramy program „Rodzina na swoim”

Budowa domu to dość kosztowna inwestycja, dlatego coraz więcej osób poszukuje rozwiązań, które umożliwią obniżenie kosztów. Podczas budowy „liczy się każdy grosz” – dobrze wiedzą o tym ci, którzy mają ten etap za sobą.  
Zdaniem ekspertów, pomimo trudnej sytuacji gospodarczej paradoksalnie właśnie teraz jest najlepszy czas na budowę domu. Tanieją materiały budowlane, działki, a firmy wykonawcze chętnie negocjują ceny. Do tego na rynku istnieje rozwiązanie, które umożliwia inwestorowi zrekompensowanie części kosztów poniesionych na budowę wymarzonego domu.

Rządowy program „Rodzina na swoim” wspiera rodziny w pozyskaniu własnego domu. Proponowana przez Skarb Państwa pomoc pozwala na obniżenie raty kapitałowo-odsetkowej nawet o kilkadziesiąt procent przez okres 8 lat. To idealne rozwiązanie dla osób planujących budowę domu o powierzchni do 140 m².

W ramach wsparcia programu „Rodzina na swoim” nasza pracownia wytypowała 50 projektów domów mieszalnych o powierzchni do 140 m², ekonomicznych w budowie, które spełniają kryteria kwalifikujące je do dopłaty.

Zamawiając projekt do 140 m² oznaczony logo „Projekt z dopłatą” otrzymacie Państwo dopłatę w formie 10% rabatu .

Uwaga: W celu skorzystania z dopłaty/rabatu do projektu należy przy składaniu zamówienia przez telefon bądź osobiście podać hasło „Rodzina na swoim”, a w przypadku zamówień składanych przez Internet należy dopisać hasło „Rodzina na swoim” w polu „Komentarz” znajdującym się w formularzu zamówienia.*

* Zakup projektu z dopłatą nie jest tożsamy z obowiązkiem ubiegania się o kredyt w ramach rządowego programu "Rodzina na swoim".